DOMOL TUVALET TEMİZLEYİCİSİ KÖPÜK

              Rossmann mağazasını duymayanımız yoktur . Peki rossmann deyince aklımıza ne gelir ? Herkesin aklına domol marka fırın temizleyicisi gelir. Bu markanın ürünlerinin merak edilmesinin en önemli sebebi şahane bir fırın temizleyicisinin olması bence. Domol fırın temizleyiciyi bilmeyen yoktur ama yine de duymayanlar varsa incelemek için tık tık. Şimdi gelelim başlıkta da bahsetmiş olduğum domol marka tuvalet temizleyiciye.

rossmann temizlik malzemeleri

               İndirim de görüp aldığım kullanmaya başladıktan sonra bir daha da bırakamadığım şahane ürün. Vadettiği zahmetsiz temizlik. Hakkını veriyor da gerçekten . Ürünü çalkaladıktan sonra klozetin iç kısmında ulaşamadığım yerlere tersten diğer kısımlarına ise üstten uyguladıktan sonra 10-15 dk bekleyip duruluyorum.Kokusu şahane ama kalıcı değil. Gün aşırı bu şekilde temizliyorum.İşte bu kadar. Benim gibi zamanın çok ama çok değerli olduğu çalışan kadınlar için bu ürün bulunmaz nimet. Peki sizler bu ürünler ilgili ne düşünüyorsunuz ? 

domol tuvalet temizleyici

12 yorum

 1. Blogcularda görüp eşime önerdiğim bir marka bu Domol. Henüz alıp kullanmadı ama tekrar hatırlatırım. Teşekkürler...

  YanıtlaSil
 2. Blog camiasında mühendisler görmek çok güzel :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Blog konularım mühendislikle ilgili olmasa da :)

   Sil
 3. Hiç duymamıştım bu markayı bir bakayım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ya mutlaka deneyin hele fırın temizleyicisini mutlaka

   Sil
 4. Temizlik ürünleri konusunda çok takıntılıyım canım. Ve bu markayı ilk kez duydum. Ama sen öneriyosan alınır :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. rossmannda satılıyor fırın temizleyicisi o kadar iyiydi ki ondan sonra denedim diğer ürünlerini de. Denemeye değer bence:)

   Sil
 5. Domol markasinin birde firin temizleyicisi var kiii dillere destan.Genelde bu markanin urunleri zaten guzel oluyo..Aciklayaci bi yazi olmus.Sevgiler🙋

  YanıtlaSil

Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe