ÇEKİLİŞ DUYURUSU

    Herkese merhaba,
Bildiğiniz üzere bir hediyeli blog keşif etkinliği başlatmıştım. Herkesin çekiliş numaralarını , yayınladığım postta yorum olarak ekledim. Buradan o posta ulaşabilirsiniz.
tık tık.
     Bazıları çekilişe katıldığını belirtmemiş haksızlık olmaması adına herkesin çekiliş haklarını kontrol etmesini rica ediyorum.

31.01.2017 tarihinde efsanınguncesi instagram hesabımda yayınladığım videoda görüldüğü üzere çekilişi 16 numara kazanmıştır.


18 yorum

 1. Ne zaman açıklycaksın inşallah bana çıkar :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bazıları çekilişe katılıp katılmadığını belirtmemiş son bir defa daha kontrol edip çarşamba akşamı efsanınguncesi instagram hesabımda canlı yayınla yapacağım çekilişi.

   Sil
  2. Tamamdir 👌. Sonra burayi guncellersin dimii😊

   Sil
 2. Yanıtlar
  1. dün akşam efsanınguncesi instagram hesabımdan hikaye kısmında yayınladığım videoda yer aldığı gibi 16 numara kazanmıştır çekilişi

   Sil
 3. merhaba bloğunu yeni keşfettim takibe aldım, ben de beklerim :)
  www.kozmetikpsikolojisi.com

  YanıtlaSil
 4. piki aferiiin onaltı numarayaaaa hihihi :)

  YanıtlaSil
 5. Bloggerlar Sanal Alemde Buluşuyor!
  Merhaba, yazınız için teşekkürler. Bloggerların buluşma ve sosyal paylaşım platformunda sizleri de aramızda görmek isteriz. Böylelikle diğer bloggerları tanıyabilir, yeni fikirler edinebilir ve içeriklerinizi daha geniş kitleye tanıtabilirsiniz. İyi çalışmalar.

  YanıtlaSil
 6. Salamlar deepden gəlirəm. Blogunuzu çox sevdim, çox səmimi yazılış tərziniz var. Mənim blogumda da sizi görməkdən şad olaram..

  YanıtlaSil
 7. 16 numara kim kiii :))
  Bu arada seni mimledim haberin olsun :)

  YanıtlaSil
 8. Çekilişten haberim olmadı ne yazık ki..Kazanan 16 numarayı tebrik ediyor,hediyelerini güzel günlerde kullanmasını diliyorum...

  YanıtlaSil

Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe